yandex

Svaigas sarkanas rozes ar kurjera piegādi Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī un visā Latvijā.

Svaigas sarkanas rozes ar kurjera piegādi Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī un visā Latvijā.
Šobrīd tādas preces nav. Mēģiniet vēl kādus variantus.

Ziedu piegāde Rīgā* bez maksas 2h laikā. Darba pieredze un atbildība. Vienmēr svaigi ziedu pušķi. Ātra ziedu piegāde. Atlaides pastāvīgajiem klientiem.

Lietošanas noteikumi. Apmaksa, piegāde. Pasūtīt ziedu piegādi.

 

 

Pasūtījuma apmaksa

 

 • Ar karti
 • Ar bankas pārskaitījumu. Pēc pasūtījuma veikšanas, uzreiz, uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins, ko viegli apmaksāt savā internetbankā vai izdrukāt un apmaksāt skaidrā naudā jebkurā pasales bankā vai Latvijas pastā. Apmaksas apstiprināšanai pieņemam jebkuru bankas izsniegto maksājuma apliecinošo dokumentu. Tiklīdz pārbaudīsim Jūsu maksājuma patiesumu, ziedi dodas ceļā uz piegādes adresi!
 • Ar karti izmantojot PayPal maksājumu sistēmu. Jums nav jābūt reģistrētiem PayPal sistēmā. Vienkārši nospiediet linku: „Pay with my credit or debit card” un maksājiet ar savu bankas karti.
 • Ar PayPal kontu. Šis apmaksas veids būs ērts tiem, kuriem ir savs konts PayPal sistēmā. Ziedi tiks piegādāti uz pasutījumā norādīto adresi, nevis adresi, kas norādīta Jūsu PayPal kontā.
 • Atgādinam, ka ziedu piegāde tiek uzsākta tikai pēc 100% apmaksas saņemšanas vai apstiprināšanas. Pēc kā (darba laikā) mēs Jūs rakstiski informēsim par ziedu pasūtījuma statusu

 

Ziedu piegāde

 

 • Mūsu puķu kurjeri veiks ziedu piegādi uz jebkuru Latvijas adresi darba dienās un brīvdienās
 • Lai veiktu ziedu piegādi tajā pašā dienā Rīgā (darba dienā), apstipriniet maksājumu līdz plkst 16:00
 • Lai veiktu ziedu piegādi tajā pašā dienā ārpus Rīgas (darba dienā), apstipriniet maksājumu līdz plkst 10:00
 • Lai veiktu ziedu piegādi brīvdienā, apstipriniet maksājumu līdz piektdienai plkst 16:00
 • Ziedu piegādi veicam sekojošajos laika intervālos: 9:00 – 13:00; 13:00 - 17:00 un 17:00 – 20:00.
 • Svarīgi! Pasūtīšanas brīdī, lūgums visu prasīto informāciju ievadīt korekti un precīzi!
 • Ziedu piegāde Rīgā* tiek veikta bez maksas!
 • Ziedu piegādes izmaksas uz citām Latvijas vietām var apskatīt sadaļā „Piegādes tarifi”.
 • Pasūtījuma cenā ir iekļauta tikai viena piegāde uz vienu Jūsu norādīto adresi.
 • Ja pasūtījums nesatur ziedus vai augļu grozu - tiek piemērota apkalpošanas maksa 10 EUR apmērā
 • Ne visas preces ir iespējams piegādāt ārpus Rīgas jebkurā brīdī – lasiet sīkāk Jums interesējošās preces aprakstus!
 • Sakarā ar gada sezonām, daža prece var atšķirties no attēlā uzrādītajiem.
 • prece no sadaļām "Saldumi", "Apsveikuma kartiņas" ir pieejama piegādei Rīgā un tuvākajā apkārtnē. Citur Latvijā var tikt pievienota līdzvērtīga prece.
 • prece no sadaļam "Augļu grozi", "Gardumu grozi", "Ziedu kastītes", "Mīkstās rotaļlietas" u.t.t. nav pieejama piegādei ārpus Rīgas
 • Redzamie trauki attēlos nav iekļauti ziedu cenā!
 • Ja ziedu saņēmējs nav sastopams piegādes adresē, ziedi var tikt nodoti radiniekiem, kaimiņiem vai kolēģiem. Gadījumā, ja nav izvēlēta opcija "anonīma piegāde", persona kas saņem sūtījumu drīkst saņemt informāciju par pasūtītāja vārdu, uzvārdu
 • Ja pēc Jūsu norādītās adreses saņēmējs nav atrodams un sazvanāms, vai ir ārpus pilsētas, valsts; nauda par veikto pasūtījumu netiek kompensēta!
 • Ja pasūtījums vēl nav apmaksāts un Jūs vēlaties mainīt pasūtījuma informāciju, saturu, veiciet jaunu pasūtījumu, vecais automātiski tiks anulēts.
 • Ja pasūtījums jau ir apmaksāts un ir jāveic kādas izmaiņas, rakstiet mums elektronisko vēstuli uz kontaktos noradīto e-pastu.
 • Jebkuras izmaiņas ir iespējamas līdz 48 stundām pirms piegādes.

 

Privātums

 

Ar šo apliecinam, ka informācija un personas datus (pasūtītāja un saņēmēja vārds, uzvārds, tel.nr, piegādes adrese, pasūtītāja e-pasts un IP adrese), ko jūs esat iesniedzis saistībā ar www.LaimesZieds.lv mājas lapas apmeklēšanu un pakalpojumu izmantošanu tiek apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Nolūki, kādiem var tikt izmantoti jūsu personas dati ietver: pakalpojuma sniegšana un grāmatvedība, identifikācija, pakalpojumu uzlabošana, saziņa, reklāmas pielāgošana un pētniecība.

Iesniedzot savus datus, jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit noteiktajiem datu apstrādes nolūkiem nepieciešamo laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

Savāktie dati tiks izmantoti tikai šeit noteiktajiem datu apstrādes nolūkiem un netiks labprātīgi nodoti trešajām personām, izņemot: ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti; lai izmeklētu un novērstu iespējamus likuma pārkāpumus; lai aizsargātu www.LaimesZieds.lv tiesības un īpašumu.

Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt informāciju par jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.

 

Atteikuma tiesības

 


Saņemot preci, lūdzam pārliecināties par to, vai piegādātās preces atbilst pasūtījumam.
Atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības likumā noteiktā termiņā atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējumu atlīdzību.
Garantijas un atteikuma tiesības izmantojamas, ievērojot LR spēkā esošos likumus, kā arī pārdotās preces veidu.
Garantijas tiesību izmantošana ir iespējama, ja Pircējam ir saglabājies pirkumu apliecinošs dokuments, kas kopā ar iegādāto preci ir iesniedzams Pārdevējam.
Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, ir jāņem vērā, ka atteikuma tiesības nevar tikt realizētas:

 • pēc likumā paredzētā termiņa notecēšanas;
 • attiecībā uz tūlītējam patēriņam domātām precēm.

Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā, pircējam ir jānogādā prece Pārdevēja adresē, kopā ar pirkumu apliecinošu dokumentu, atteikuma veidlapu (lejupielādēt DOCX / PDF) un garantijas talonu, ja tāds pircējam ir ticis izsniegts.
Samaksāto naudu par atgriezto preci pilnā apmērā Pircējs saņems 30 (trīsdesmit) dienu laikā no rakstveida atteikuma saņemšanas.
Prasījuma pieteikumu patērētājs sagatavo brīvā formā vai aizpilda prasījuma pieteikuma veidlapu, kas ir 2006. gada 1. augusta MK Noteikumiem Nr. 631 „Kārtība, kādā piesakāma un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu”:
Vairāk informācijas par patērētāju tiesībām Jūs varat iegūt: PTAC mājas lapā.
Vispārīgos noteikumus par patērētāja tiesībām Jūs varat iegūt: Likumi.lv.* - par ziedu piegādi uz Rīgas attālākajiem rajoniem: Berģi, Bolderāja, Darziņi, Jaunciems, Vecāķi, Vecdaugava... – tiek pierēķināta simboliska naudas summa. Skat. sadaļu „Piegādes tarifi”

 

 ← UZ PREČU KATALOGU.   Ziedu piegādes tarifi.    Atsauksmes.    Kontakti.

© www.LaimesZieds.lv satura kopēšana un pārpublicēšana ir stingri aizliegta!

Ir ielikts grozā!
Noformēt pasūtījumu
Uzgaidiet... loading