yandex

Mūsu darbi

→ Ziedu piegāde: Svaigi ziedu pušķi no pieredzējušiem floristiem ar piegādi dažu stundu laikā!

Ziedu piegāde Rīgā* bez maksas 2h laikā. Darba pieredze un atbildība. Vienmēr svaigi ziedu pušķi. Ātra ziedu piegāde. Atlaides pastāvīgajiem klientiem.

TOP ziedi

51 rozā roze kraft papīrā 50 cm
add_shopping_cart 90.99 euro_symbol

51 rozā roze kraft papīrā 50 cm

35 sarkanas rozes kraft papīrā (50 cm)
add_shopping_cart 64.99 euro_symbol

35 sarkanas rozes kraft papīrā (50 cm)

35 sarkanas rozes 40 cm un Raffaello
add_shopping_cart 55.99 euro_symbol

35 sarkanas rozes 40 cm un Raffaello

Sirds ar rozēm un sirsniņa ar Raffaello (tikai Rīgā)
add_shopping_cart 49.99 euro_symbol
Skaits pušķī:

Sirds ar rozēm un sirsniņa ar Raffaello (tikai Rīgā)

Sarkanas rozes cepures kārbā (tikai Rīgā)
add_shopping_cart 44.99 euro_symbol
Skaits pušķī:

Sarkanas rozes cepures kārbā (tikai Rīgā)

Rozā rozes 60 cm (izvēlies skaitu)
add_shopping_cart 44.99 euro_symbol
Skaits pušķī:

Rozā rozes 60 cm (izvēlies skaitu)

3D rožu lācis RED XL
add_shopping_cart 44.99 euro_symbol

3D rožu lācis RED XL

Ziedu pušķis Rozā sapnis
add_shopping_cart 43.99 euro_symbol

Ziedu pušķis Rozā sapnis

Orhideja, lāčuks un Raffaello (tikai Rīgā)
add_shopping_cart 42.79 euro_symbol

Orhideja, lāčuks un Raffaello (tikai Rīgā)

19 rozā rozes 50 cm kraft papīrā
add_shopping_cart 37.99 euro_symbol

19 rozā rozes 50 cm kraft papīrā

Ziedu pušķis Elita
add_shopping_cart 34.99 euro_symbol

Ziedu pušķis Elita

Ziedu pušķis Saules zaķis
add_shopping_cart 32.99 euro_symbol

Ziedu pušķis Saules zaķis

Atsauksmes

2010
ANNO
2h
Bezmaksas ziedu piegāde Rīgā 2h*!
€ 0
Bezmaksas apsveikumu kartiņa dāvanā!
Svaigi ziedi
Vienmēr tikai svaigi ziedi!
Esi informēts
SMS/EMAIL atskaite pēc piegādes!

Lietošanas noteikumi. Apmaksa, piegāde. Pasūtīt ziedu piegādi.

 

Distances līgums

 

1. Šis līgums tiek slēgts starp Siа Ziedu рiegādе, reģ. Nr. 40103514677, juridiskā adrese: Rīgа, Vаidаvаs 13-29, LV-1084 (turpmāk tekstā Pārdevējs) un Pircēju (turpmāk tekstā Pircējs), kurš veic pasūtījumu interneta veikalā, kas atrodas interneta adresē https://www.laimeszieds.lv/ (turpmāk tekstā – Ziedu veikals).
2. Interneta Ziedu veikala darbību nodrošina un uztur Pārdevējs.
3. Veicot pasūtījumu Ziedu veikalā, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar Ziedu veikala Lietošanas noteikumiem un Distances līgumu, kas pieejami interneta adresē https://www.laimeszieds.lv/lv/page/12
4. Pircējam ir tiesības saņemt Pārdevēja veikalā piedāvātās preces un pakalpojumus pēc tam, kad Pircējs ir veicis attiecīgā pakalpojuma vai preces priekšapmaksu. Katras attiecīgās preces un pakalpojuma apraksts un cena ir norādīta preču katalogā pie katras preces. Visas cenas interneta Ziedu veikalā ir galīgas (pilnīgas) pasūtīšanas. Visas cenas ir norādītas eiro (EUR).
5. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci vai pakalpojumu, izvēloties vienu no Ziedu veikalā piedāvātajiem attālināto maksājumu veidiem.
6. Preču un/vai pakalpojumu apmaksas veikšana nozīmē pakalpojuma pasūtīšanas faktu un Pircēja neatsaucamu piekrišanu Noteikumiem.
7. Pēc pasūtījuma apmaksas Pircējs ir noslēdzis līgumu ar Pārdevēju, kas nosaka abpusējas saistības un pienākumus.
8. Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atdot preci atpakaļ Pārdevēja veikalam. Atdodamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta, tai ir jābūt oriģinālajā iepakojumā, iepakojums un tā marķējums nedrīkst būt bojāti. Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar šādiem tiesiskajiem aktiem:

  • Patērētāju tiesību aizsardzības likums;
  • Ministru kabineta 2002. gada 28. maija noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”.

9. Preču atpakaļatdošanas tiesības netiek attiecinātas uz grieztajiem ziediem, ziedu pušķiem, ziedu kompozīcijām un telpaugiem. (MK noteikumi Nr. 207, 15.3. p.).
10. Pārdevējām ir tiesības vienpusēji anulēt pasūtījumu un atgriezt Pircējam pilnu pasūtījuma maksu, ja no Pārdevēja neatkarīgu apstākļu dēļ pasūtījuma izpilde nav iespējama. (Piemēram, pasūtītā prece nav pieejama ilgāk par 30 dienām, vai tai beigusies ražošanas sezona)

 

Pasūtījuma apmaksa

Ziedu veikalā ir iespējams apmasksāt pasūtījumu dažādos veidos:

  • Ar bankas pārskaitījumu. Pēc pasūtījuma veikšanas, uz Pircēja e-pasta adresi automātiski tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins, ko var apmaksāt internetbankā vai skaidrā naudā jebkurā bankas filiālē. Apmaksas apstiprināšanai tiek pieņemts jebkurš bankas izsniegtais maksājuma  dokuments. Tiklīdz maksājuma patiesums būs pārbaudīts, pasūtījums tiek uzskaitīts par pieņemtu.
  • Ar PayPal maksājumu sistēmu (pasūtījums tiks piegādāts uz pasutījumā norādīto adresi, nevis adresi, kas norādīta PayPal kontā)

Svarīgi! Pasūtījums tiek nodots izpildei tikai pēc 100% apmaksas saņemšanas vai apstiprināšanas. Pēc kā (darba laikā) Pārdevējs rakstiski informē Pircēju par  pasūtījuma statusu.

Ziedu piegāde

1. Ziedu veikala kurjeri veic ziedu piegādi uz jebkuru Latvijas adresi darba dienās un brīvdienās
2. Pasūtījuma piegādei tajā pašā dienā, Rīgā, darba dienā – ir jāapstiprina maksājums līdz plkst 16:00
Pasūtījuma piegādei tajā pašā dienā, ārpus Rīgas, darba dienā – ir jāapstiprina maksājums līdz plkst 10:00
Pasūtījuma piegādei brīvdienā – ir jāapstiprina maksājums līdz piektdienai, plkst 16:00
3. Ziedu piegāde Rīgā* tiek veikta bez maksas! Ziedu piegādes izmaksas uz citām Latvijas vietām var apskatīt sadaļā „Piegādes tarifi”.
4. Ziedu piegāde tiek veikta sekojošajos laika intervālos: 9:00 – 13:00; 13:00 - 17:00 un 17:00 – 20:00. Piegādes laiks norādāms aptuvens un tas var mainīties atkarībā no sastrēgumiem, laikapstākļiem, kā arī no darbinieku noslogotības. 14. februārī un 8. martā piegāde tiek veikta 9:00-17:00 un 17:00-21:00
5. Svarīgi! Pasūtīšanas brīdī, visu prasīto informāciju nepieciešams ievadīt korekti un precīzi!
6. Pārdevējs neatmaksā Pircējam apmaksu par pasūtījumu un ietur to pilnā apmērā, ja:

  • saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu
  • pēc norādītās adreses saņēmējs nav atrodams un sazvanāms, vai ir ārpus pilsētas, valsts;

7. Ja ziedu saņēmējs nav sastopams piegādes adresē, ziedi var tikt nodoti radiniekiem, kaimiņiem vai kolēģiem. Gadījumā, ja nav izvēlēta opcija "anonīma piegāde", persona kas saņem sūtījumu drīkst saņemt informāciju par pasūtītāja vārdu, uzvārdu
8. Pasūtījuma summā ir iekļauta viena piegāde uz vienu Pircēja norādīto adresi.
9. Ja pasūtījums nesatur ziedus vai augļu grozu - tiek piemērota apkalpošanas maksa 10 EUR apmērā
10. Sakarā ar preces sezonalitāti daža prece var atšķirties no attēlā uzrādītajiem. Ziedu pušķi tiek gatavoti cenšoties maksimāli saglabāt stilu un krāsu gammu, bet nepieciešamības gadījumā, ziedi tiek aizvietoti. Ziedu, pušķu u.t.t iesaiņošanas materiāli var atšķirties.
11. Redzamie trauki attēlos nav iekļauti ziedu cenā!
12. Prece no sadaļām "Saldumi klāt ziediem", "Apsveikuma kartiņas" ir pieejama piegādei Rīgā un tuvākajā apkārtnē. Citur Latvijā var tikt pievienota līdzvērtīga prece.
13. Prece no sadaļam "Augļu grozi", "Gardumu grozi un kastītes", "FLOWER BOXES ZIEDU KASTES", "Baloni, Mīkstās rotaļlietas" u.t.t. nav pieejama piegādei ārpus Rīgas
14. 14. februārī, 8. martā un Māmiņu dienā, pasūtījums jāveic un jāapstiprina maksājums vismaz 3 dienas iepriekš. Šajos datumos piegādes laikam ir tikai orientējoša nozīme – rīta vai vakara pusē
15. Ja pasūtījums vēl nav apmaksāts un ir nepieciešams mainīt pasūtījuma informāciju, saturu, ir jāveic jauns pasūtījums, vecais automātiski tiks anulēts.
16. Ja pasūtījums jau ir apmaksāts un ir jāveic kādas izmaiņas, ir jāraksta vēstule uz Ziedu veikala e-pastu.
17. Jebkuras izmaiņas ir iespējamas ne vēlāk, ka 48 stundas pirms piegādes.

 

Konfidencialitātes politika. Privātums.

 

1. Pārdevējs nevienam nepārdod, neiegādājas, nesniedz, nepārvieto vai kādā citā veidā neizpauž Konta vai Darījuma datus vai personisko informāciju par Kartes lietotāju, izņemot pieņēmējbanku, Visa/Mastercard Corporations vai pēc attiecīgo valsts institūciju prasījuma. Sensitīvi karšu un to turētāju dati tiek pārraidīti izmantojot drošu TLS savienojumu.
2. Pārdevējs neuzkrāj savienojuma datus ar maksājumu sistēmām.  Pārdēvējs neglabā karšu datus.
Ziedu veikala Pircējs pieslēdzoties elektroniskajām apmaksas sistēmām, datus ievada apmaksas sistēmas mājas lapā, tapēc šī informācija nav pieejama Pārdevējām.
3. Visu informāciju un personas datus (pasūtītāja un saņēmēja vārds, uzvārds, tel.nr, piegādes adrese, pasūtītāja e-pasts un IP adrese), ko Pircējs ir iesniedzis saistībā ar Ziedu veikala mājas lapas apmeklēšanu un pakalpojumu izmantošanu, apstrāda un glabā saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.
4. Nolūki, kādiem var tikt izmantoti jūsu personas dati ietver: pakalpojuma sniegšana un grāmatvedība, identifikācija, pakalpojumu uzlabošana, saziņa, reklāmas pielāgošana un pētniecība.
5. Iesniedzot savus datus, Pircējs piekrīt, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit noteiktajiem datu apstrādes nolūkiem nepieciešamo laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.
6. Savāktie dati tiks izmantoti tikai šeit noteiktajiem datu apstrādes nolūkiem un netiks labprātīgi nodoti trešajām personām, izņemot: ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti; lai izmeklētu un novērstu iespējamus likuma pārkāpumus; lai aizsargātu Pārdevēja tiesības un īpašumu. Pārdevējs nepārdos, nepirks, nesniegs, nemainīs vai nekādā citā veidā neizpaudīs Konta vai Darījuma datus vai personisko informāciju par Kartes lietotāju, izņemot Akvaieri, Visa / Mastercard korporācijas vai pēc valsts iestāžu pieprasījuma.
7. Pircējam ir tiesības jebkurā laikā prasīt informāciju par viņa personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.

Atgriešanas noteikumi

 

1. Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atdot preci atpakaļ Pārdevējām. Atdodamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta, tai ir jābūt oriģinālajā iepakojumā, iepakojums un tā marķējums nedrīkst būt bojāti. Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar šādiem tiesiskajiem aktiem:

  • Patērētāju tiesību aizsardzības likums;
  • Ministru kabineta 2002. gada 28. maija noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”.

2. Preču atpakaļatdošanas tiesības netiek attiecinātas uz grieztajiem ziediem, ziedu pušķiem, ziedu kompozīcijām un telpaugiem. (MK noteikumi Nr. 207, 15.3. p.).


Strīdi un pretenzijas.

 

1. Visi strīdi un pretenzijas tiek risinātas savstarpēju pārrunu ceļā, iesniedzot rakstisku sūdzību/pretenziju 24/h laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža, kas tiks risināta 10 (desmit) darbadienu laikā no sūdzības/pretenzijas saņemšanas dienas. Sūdzība/pretenzija ir jāiesniedz rakstveidā.
2. Ja strīdu neizdodas atrisināt pārrunu ceļā, tas risināms Latvijas Republikas tiesā likumos un tiesiskajos aktos noteiktajā kārtībā.


Intelektuālais īpašums

 

Vietnes saturs ir Pārdevēja intelektuālais īpašums; tā kopēšana, pavairošana un pārpublicēšana bez Pārdevēja rakstiskas atļaujas ir aizliegta.

 

Kontakti un rekvizīti:

 

Siа Ziedu рiegādе
Rīgа, Vаidаvаs 13-29, LV-1084
LV 40103514677
Adrese korespondencei: Rīgа, Vаidаvаs 13-29, LV-1084
t. +371 22 4222 15* - par ziedu piegādi uz Rīgas attālākajiem rajoniem: Berģi, Bolderāja, Darziņi, Jaunciems, Vecāķi, Vecdaugava... – tiek pierēķināta simboliska naudas summa. Skat. sadaļu „Piegādes tarifi”

 

 ← UZ PREČU KATALOGU.   Ziedu piegādes tarifi.    Atsauksmes.    Kontakti.

© www.LaimesZieds.lv satura kopēšana un pārpublicēšana ir stingri aizliegta!

Ir ielikts grozā!
Noformēt pasūtījumu
Uzgaidiet... loading